Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na co je doporučován WOBENZYM

 

  1. Záněty v oblasti nosu, krku, a uší, horních cest dýchacích
  2. Při poraněních a úrazech
  3. Při pooperačních stavech 
  4. Na záněty a bolesti kloubů, šlach a svalů
  5. Gynekologické onemocnění a onemocnění  prsní žlázy
  6. Záněty prostaty a záněty močových cest
  7. Při cévních onemocněních
  8. Na lymfatické otoky (lymfadémy)

Společným jmenovatelem velké většiny těchto onemocnění je zánět.

 

WOBENZYM®
je velmi dobře prodejný enzymatický doplněk Lidé s chronickými problémy užívající tento enzymatický preparát ví, že jim bude pomáhat tehdy, když ho o budou užívat v denní dávce kolem 15 tbl. denně.

 

MLADÝ JEČMEN® weatgrass_right_kopie_0.jpg
šťáva z mladých listů biologicky pěstovaného ječmene je rovněž
velmi zajímavý enzymatický doplněk.

 

Proč si vybrat právě jej při výše zmíněných onemocněních?

 

- Na rozdíl od běžných komerčních enzymatických preparátů (i těch na systémovou enzymoterapii) nejsou v něm obsažené enzymy separované z krve, orgánů a tkání živočichů.

 

- V Mladém ječmeni získává tělo superoxiddismutáza (SOD), cytochromoxidáza, peroxidáza, oxidáza, transhydrogenáza, atd. - celkem 20 dosud známých enzymů s tím, že poslední studie naznačují objevy dalších.

 

- Kromě synergicky a organicky "poskládaných" enzymů obsahuje Mladý ječmen významné množství chlorofylu, který rovněž velmi významně pomáhá při léčení zánětů.

 

- Prvotní vlastností zelených potravin a tedy i MLADÉHO JEČMENE je jejich schopnost obnovovat acidobazickou rovnováhu v těle. Což je při řešení zánětů velmi důležitá schopnost.

 

- Navíc přináší MLADÝ JEČMEN vitamíny (betakaroten, C, E, řady B, biotinu, kys. listové, cholinu,...). Ty rovněž ve své přirozené, plné, synergické formě.

 

- A pokud chcete ještě něco navíc - MLADÝ JEČMEN obsahuje ve srovnání s pšenicí 25 x více draslíku, 37 x více vápníku, více než dvojnásobek hořčíku, 5x více železa, významné množství manganu a zinku. Tedy chybějící organicky vázané minerály.

 

- Významné světové kapacity jsou fascinovány celkovým mohutným antioxidačním působením MLADÉHO JEČMENE a studují v něm objevený flavonoid 2"-o-glykosylisovitexin s protistárnoucími, antikarcinogenními, antidiabetickými a protiarteriosklerotickými vlastnostmi.

 

- MLADÝ JEČMEN® je přírodní záležitost, působí komplexně, podporuje většinu medicínských i alternativních metod. Pomůže nejen tam, kde pomáhá WOBENZYM®.

 

Fakta o cenové dostupnosti:

 

Běžně doporučované terapeuticky významné dávkování : 15 tbl. denně.

 

WOBENZYM®

Cena

Počet dnů užívání

Denní dávka

40 ks

170,-

2,5

63,70 Kč

200 ks

799,-

13,3

60,00 Kč

800 ks

2499,-

53,3

46,90 Kč

Pokud si pacient s konkrétními nemocemi uvedenými v záhlaví vybere WOBENZYM® je možno mu jen doporučit 800 ks balení ze dvou důvodů:

 

První je fakt, že užívání jakýchkoliv enzymoterapeutických prostředků je během na dlouhou trať, často doživotně. Výsledky se určitě neobjeví po 2,5 dnech užívání, což lze kvalifikovat i jako neetickou prodejní strategii.

 

Druhý důvod proč zvolit balení 800 ks je cenový. Toto balení je v denní dávce podstatně levnější. Blíží se ceně 1 krabičky cigaret - 46,90 Kč.

 

Běžně doporučované terapeuticky významné dávkování : 2 (1 gr.)nápoje denně

 

MLADÝ JEČMEN®

Cena

Počet dnů užívání

Denní dávka

200gr.

1400,-

90

15,60 Kč

Pokud si pacient vybere MLADÝ JEČMEN® doporučte mu i užívání sladkovodní řasy CHLORELLY PYRENOIDOSY® za stejných 1.400,- Kč (denní dávka 15 ks za cenu 18,70 Kč).

 

Chlorella - významný člen "green foods" mu podpoří vyrovnávání acidobazické rovnováhy, obsahuje nejvíc hojivého, krveobnovujícího chlorofylu (chlorella - chlorofyl), přináší další vitamíny a minerály, pro tělo velmi cenné aminokyseliny, obsahuje jedinečný CGF (chlorella růstový faktor), ale rovněž je to velmi účinný čistič - detoxifikátor, což v takové míře neumí ani MLADÝ JEČMEN ani WOBENZYM.

 

Celkově je to nejen podpůrná léčba, ale i prevence všech nemocí.
Tak za cenu 1.400,- + 1.400,- Kč získává pacient vysoce účinnou čistící, ozdravnou a vitalizující kůru na dobu delší než 3 měsíce!!!

 

Ječná tráva (šťáva zbavená vylisováním celulózy), mikroskopická řasa chlorela žijící na této planetě už miliardy let. Nejjednodušší bývá také často nejsprávnější… Obé jsou základy potravního řetězce – řasa ve vodě, tráva na souši. Návrat k prazákladu v dnešní uspěchané a McDonaldizované době. Pro každého s jakoukoliv diagnózou, pro každého, kdo přemýšlí o své budoucnosti a budoucnosti svých dětí.

 
 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář